ما که هستیم

محمد صادق خادمی هستم و شما در حال خواندن سیاست حفظ حریم خصوصی هستید. برای اطلاعات بیشتر درباره من به این صفحه مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم. همچنین آدرس IP و اسم مرورگری که کاربر از آن استفاده می‌کند را ذخیره می‌کنیم و از این اطلاعات برای تشخیص هرزنامه استفاده می‌کنیم.

ما از یک ارتباط هش شده استفاده می‌کنیم تا چک نماییم آیا آدرس ایمیل شما در سرویس Gravatar ثبت شده است یا خیر. تا در صورت امکان از تصویر ثبت شده در Gravatar به عنوان تصویر نمایه شما در وبسایت استفاده شود.

رسانه

اگر تصویری را به وبسایت آپلود ‌می‌کنید، باید مطمئن شوید که تصاویر آپلود شده دارای داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) نیستند. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، می‌توانید نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود با استفاده از کوکی‌ها دخیره نمایید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید زمانی که نظر دیگری را ارسال می‌کنید، دوباره جزئیات خود را پر کنید. این کوکی‌ها به مدت یک سال دوام خواهند داشت.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. محتوای تعبیه شده از وب سایت‌های دیگر دقیقا همان طوری رفتار می‌کنند که بازدید کننده از وب سایت اصلی بازدید کرده است.

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

هیچکس و هیچ‌ چیز!

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ارسال کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم نظرات بعدی را بطور خودکار بجای اینکه در صف بازدید قرار دهیم، تشخیص داده و تایید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل خروجی از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هرگونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده‌اید را بدهید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هرگونه اطلاعات شخصی که در مورد شما داریم را پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌هایتان کجا فرستاده شد

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص spam خودکار بررسی شوند.